Nevíte, zda je Nástěnka pro Vás vhodná? Pochybujete o jejím přínosu?

Podívejte se, kde všude Vám může Firemní nástěnka pomoct.

A tohle jsou pouze příklady! Napište nám svou představu.

Obchodní oddělení

Objednávky 

Přesné informace a souhrn objednávek ocení každé obchodní oddělení, ale i manažeři, finanční ředitelé a ředitelé firem. Naše Nástěnka Vám může zobrazovat přehledy o objednávkách včetně jejich detailů v souvislostech, které nejsou běžným informačnm systémům vlastní.

Průběh prodeje 

Díky napojení na Váš informační systém nebo dokonce na náš vlastní objednávkový systém budete mít stále aktuální náhled na průběh prodeje. Pro lepší srozumitelnost je samozřejmostí grafické znázornění průběhu prodeje a návazné informace na oddělení fakturace nebo expedice.

Přehled o obchodnících 

Sestavíme pro Vás srovnání a žebříčky výkonnosti Vašich obchodníků. Jejich činnost, objednávky a prodej budete mít přehledně každý den na očích a snadno uvidíte, jak se komu daří. Data můžete porovnávat podle regionů, obratu, výrobků přesně podle zvyklostí Vaší firmy.
objednavky

Účetnictví, finance

faktury

Fakturace 

Firemní nástěnka Vám bude sloužit jednak jako rychlý a mobilní přístup k fakturám, ale především Vám názorně ukáže statistiky a vývoj fakturací. Snadno si uděláte představu, kdo Vám platí včas. Na druhé straně budete mít na očích aktuální přehled svých neuhrazených závazků.

Cash flow

Na naší Nástěnce si můžete pomocí dat z fakturací a objednávek plánovat vývoj cash flow. Navíc díky grafickému rozhraní uvidíte vývoj firemních financí na přehledných grafech. Pokud k tomu máte uživatelské oprávnění, můžete si zobrazit data na úrovni celé firmy nebo pro jednotlivé úseky či zaměstnance.

Manažerské reporty 

S financemi je spojena celá řada výkazů, grafů a tabulek, které musíte pravidelně zpracovávat. Firemní nástěnka Vám tyto podklady připravuje automaticky s neustále aktuálními daty. Navíc nezáleží, zda finanční reporty vytváříte dle české legislativy nebo podle požadavků zahraniční matky nebo banky.

Sklady, výrobky

Sklad 

Pokud potřebujete sledovat vývoj Vašich zásob, použijte k tomu Firemní nástěnku. Z Vašich dat sestavíme informace o aktuálním stavu zásob, které budete mít k dispozici odkudkoliv a kdekoliv. Nastavíme pro Vás pravidelné reporty o zásobách – jak dlouho Vám leží na skladě, jaká je doba naskladnění apod.

Výrobky 

Nástěnka může sloužit pro přehledné srovnání oblíbenosti výrobků. V návaznosti na další data přichystáme výkazy, které Vám přehledně sdělí, který výrobek Vám nejvíce vynáší, jak se který prodává nebo naopak který obchodník prodává jaké výrobky. Data Vám připravíme formou tabulky i grafů.

Logistika 

Díky Nástěnce můžete získávat informace o logistice. Když propojíme data o objednávkách, skladu, fakturacích a data od distribuční firmy, získáme důležité výstupy o průběhu prodejního procesu. Jednoduše se dozvíme, jak dlouho trvá dodání zboží od samotné objednávky a zároveň máme pod kontrolou, kde se zboží právě nachází.
vyrobky

Adresář, CRM

zakaznici

Detail zákazníka 

Jsou situace, kdy potřebujete získat informace o svých zákaznících (nebo dodavatelích) téměř během pár vteřin. Nástěnka Vám tato data připraví srozumitelně a dostupná odkudkoliv a kdekoliv. Kromě napojení na Vaši databázi může Nástěnka komunikovat s veřejnými zdroji jako je ARES, takže budete mít zobrazeny vždy pravdivá data.

Celkový přehled o zákaznících 

Chcete vědět, jak si Váš zákazník (nebo dodavatel) stojí? Firemní nástěnka Vám ukáže kompletní přehled objednávek nebo fakturací podle jednotlivých subjektů. Stejně tak si data znázorníte i graficky. Tuto funkci oceníte především v terénu, když nemáte po ruce platný kontakt nebo detail poslední objednávky či faktury.

Přehled o vývoji 

Také v otázce zákazníků má Nástěnka reportovací funkce. Jistě oceníte aktualizované přehledy o vývoji objednávek po zákaznících – zda hodnoty rostou nebo klesají, kdo od Vás přestal objednávat a naopak kolik máte nových zákazníků. Reporty pro Vás Nástěnka připraví jak na úrovni celé firmy, tak jednotlivých subjektů. Díky tomu můžete včas zamezit odlivu zákazníků a objednávek.

 

Líbí se Vám Nástěnka? Nebo máte otázky?

Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy ohledně Firemní nástěnky.
Máte-li zájem, nechejte na sebe kontakt a my Vám Firemní nástěnku přijedeme ukázat.

Nezávazně nám napište!